Halott Pénz: idén könyv, jövőre koncert
2021. november 25. csütörtök 20:00

A jövő héten könyv jelenik meg a Halott Pénz zenekarról, amely jövőre, 2022. április 9-én nagyszabású koncerttel ünnepli 18. születésnapját a Papp László Budapest Sportarénában.
Marsalkó Dávid 2004-ben határozta el, hogy Halott Pénz néven belevág a zene- és szövegírásba. Az elmúlt évek alatt számos sláger, elismerés és díj mutatta sikerük útját, a szakma és a közönség elismerését - szerepel a szervezők által az MTI-hez szerdán eljuttatott közleményben.
A többszörös Fonogram-díjas hiphop formáció több meglepetéssel készül jubileumi koncertjére, amelyen mások mellett az Amikor feladnád, a Szívedből minden kell, az Élnünk kellett volna és a Darabokra törted a szívem című dal is elhangzik.
A Halott Pénz az évforduló alkalmából könyvvel is jelentkezik. A Na még mit nem?! Történetünk, hajtól szívig című kötet november 30-án jelenik meg, tele sztorikkal és korábban nem látott képekkel.
A Csapody Kinga, Gelencsér Milán és Jávor Bence által írt könyv a tagokat megszólaltatva mutatja be a csapat tizennyolc évét.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Két motorkerékpáros ütközött össze...
- Igazi strandidő várható kedden is jól...
- Egészségügyi dolgozókat tüntettek ki...
- Ha kell, kétszer is csenget Jordanov...
- Így itassuk a madarakat a nyári hőségben
- Zárva tartanak a rendelők és a...
- Kiskacsákat mentettek meg a pécsi...
- Nyolc előadással várja a publikumot a...
- Karambollal indult a vasárnap, mentők...
- Komár, Demjén, Charlie és a többiek:...