Fa dőlt a sínekre, a pécsi vonatokat is érinti a korlátozás
2015. május 05. kedd 13:20
Vonatpótló buszok járnak várhatóan kedd estig Nagykanizsa és Gyékényes között, mert egy fa dőlt a vasúti sínekre, és helyre kell állítani a megrongálódott felsővezetéket - tájékoztatta a Mávinform kora délután az MTI-t.
Nagykanizsa és Murakeresztúr között dőlt a vasúti pályára egy fa, amelyet a katasztrófavédelem távolít el. Ezt követően a megrongálódott felsővezetéket a vasúttársaság szakemberei helyreállítják, ez hosszabb időt vesz igénybe - olvasható a közleményben.
Ezért várhatóan kedd estig vonatpótló autóbuszok szállítják az utasokat Nagykanizsa-Gyékényes szakaszon. Az erre utazóknak késésekkel is számolniuk kell. Az ideiglenes korlátozás érinti a Pécs-Szombathely, illetve -Sopron, valamint a Pécs-Nagykanizsa közötti vonatokat - írták.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Buszokat, teherautókat ellenőriznek a...
- Egy hónapja hiába keresnek egy 11...
- Orbán Viktor: Magyarország nem enged...
- A magyar írásbelikkel kezdődnek...
- Nagyon pörgött a Baranya bisztró,...
- Késve indul Pécsre a fővárosból egy...
- Gyalogos zarándoklatra hívja a...
- Radikálisan csökkent az orvosok és...
- Szakvezetéssel járhatjuk be ismét a...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...

