Elvis Presley is fellép a pécsi Origó-Házban szombat délután

2011. szeptember 10. szombat 09:15

Bővelkedik programokban a CINKE fészEKFesztivál szombati napja. A Pécs-baranyai Origó-Házban (Pécs, Komlói út 94-98.) rendezett kavalkádon versek, mesék és dalok szórakoztatják a közönséget, sőt, felvonulást is szerveznek. Délután Elvis Presley bőrébe bújik Fidrik János, a legendás énekes imitátora. 

A kicsiket egész nap várja a Mesekuckó Játszóház, agyagozással, mesékkel és rajzversennyel. A délelőtt a gyerekekről szól, hiszen bábelőadás és Juhász Magda gyermekversei is a helyt kaptak a programok között.

Délután többek közt Urbán Annamária irodalmár könyvbemutatójával, Varga Tünde keramikus kiállításával, valamint Domokos Edit fotóival várják a látogatókat. A Pákolitz István Közösségi Házból 15 órakor indul a felvonulás az Origó-Házba, a menet megérkezése után néptánccsoportoké lesz a színpad, majd Fidrik János, Elvis Presley imitátor ad elő dalokat az amerikai énekestől.

Az eseményt élő rádió és TV-adásban közvetítik az Origó-Ház honlapján (www.origo-haz.hu). Ugyanitt a részletes program is megtalálható.

Az esemény ingyenesen látogatható.