Bíróság előtt a kórházban dühöngő nyugdíjas
2009. január 16. péntek 15:09
„Engem zavart, hogy előttem ment be, és hogy ilyen sokat kellett várni" - ezzel indokolta a vádlott, hogy bántalmazta a rendelőből kilépő főnővért, aki egyébként soron kívüliséget élvezve ment be előtte. A bíró kérdésére azonban tagadta bűnösségét: „Bár megvertem volna, akkor most értelme volna, hogy miért vagyok itt a bíróságon" - mondta.
A tanúk ennek ellenkezőjét állítva kitartottak a garázdaság mellett, amit az idős férfi továbbra is zokon vett és még mindig indulatosan, súlyos jelzőket használva idézte vissza a történteket.
Védője indítványára elrendelték elmeállapotának vizsgálatát, amelyre vélhetően egy újabb büntetőügyben is szükség lesz, hiszen a 69 éves férfi két nappal ezelőtt megkereste a kórház főigazgatóját és életveszélyes fenyegetést helyezett kilátásba a tanúk és az orvos ellen arra az esetre, ha a bíróság elítéli, ezért zaklatás miatt nyomozást indítottak ellene. Kérdésemre, hogy mi szükség volt erre, csak ennyit mondott: „Mert ártatlan vagyok". Ítélet a jövő hónapban várható.
(MR)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nagyon erős UV-B-sugárzásra...
- Tízmilliókat keresett egy baranyai...
- Baleset miatt teljes útzár van a 6-os...
- Megvan a pásztorkutyák baranyai...
- Adománygyűjtéssel próbálják segíteni...
- Mire is emlékezünk pünkösd ünnepén, a...
- Hol csobbanhatunk Baranyában?...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Két autó ütközött Mohácson, mentőre...
- Szili Katalin: a nemzet, amely...