Baranyába is jutott az Emmi munkatársainak ajándékaiból
2014. december 17. szerda 15:11
Öt mikrobusznyi karácsonyi ajándékot gyűjtöttek össze az Emberi Erőforrások Minisztériuma (Emmi) munkatársai a hátrányos helyzetű térségekben élő rászorulóknak - közölte a tárca az MTI-vel.
A szállítmányt szerda reggel indította útnak Balog Zoltán, az emberi erőforrások minisztere a Türr István Képző- és Kutató Intézet és a Református Szeretetszolgálat segítségével; az ajándékokat többek között Baranya és Szabolcs-Szatmár-Bereg megyébe, valamint Kárpátaljára viszik.
Az Emmi idei adománygyűjtési akciójához a Nemzetgazdasági Minisztérium és a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium munkatársai is csatlakoztak. Az Emmi munkatársai 2012 óta minden évben, karácsony közeledtével több hétig gyűjtenek ajándékokat a rászorulók számára.
Balog Zoltán az adományok útnak indításakor az Emmi egyik legfontosabb feladatának mondta, hogy segítsen a hátrányos helyzetben élőkön.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pécsi gyalogosgázolás szemtanúit...
- Változott a buszok menetrendje, már...
- Megvannak az adatok, rengetegen...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...
- Mesélnek a képek, merengünk a múltak...
- Magyarországon is kimutatták az új...
- Mediterrán hangulat T. Varga László...
- Megérkeztek az ötös lottó...
- Orbán Viktor: fel kell készülni, hogy...
- Orbán Viktor Mohácson: hadüzenet a...

