Adománygyűjtés: így is lehet!
2008. január 09. szerda 22:20

„Nekem nincs ebédem" jelmondat alatt a Pécsi Jótékony Nőegylet az előző évekhez hasonlóan gyűjtést szervez a hátrányos helyzetű gyerekek és fiatalkorúak megsegítésére - idén a Művészetek Házával együttműködve.
Több alkalommal is előfordult, hogy az adományok nem értek el a megfelelő helyre - mondta el Pécsi Újság.hu-nak Bozóky Anita (képünkön) a Művészetek Háza igazgatója - így ez alkalommal a nőegylet, a gyűjtésből befolyt összegből személyesen fogja kifizetni a rászorulók ebédjét.
A segítő szándékot jelzi, hogy az eredetileg egy- illetve kétforintosoknak szánt urnában landolt több nagyobb összegű forint és euró is. Többször előfordult, hogy idősebb nénik Uránvárosból egy nagy szatyor vagy befőttesüveg apróval jelentek meg - tette hozzá az igazgatónő.
A gyűjtés március elejéig tart.
B. G. - Fotó: EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Lerobbant mozdony miatt buszozhatunk...
- Valóság lehet az álom: egy új klinika...
- Tragédiával indul a hét: gázolt a...
- Még nincs vége a nyárnak: a héten...
- Jubiláns papokat köszöntöttek a Pécsi...
- Huszonnyolc határsértőt tartóztattak...
- Újra kérhetik az azonos összegű...
- Árokba sodródott egy autó Baranyában,...
- Még mindig él a pécsi vásár mítosza,...
- Pécsett is megkóstolhatjuk...