A pécsi szocialisták szerint Páva Zsolt csak "tötymörög"
2014. június 30. hétfő 14:13

A Magasház bontása kapcsán közleményt juttatott el szerkesztőségünkhöz a pécsi MSZP-frakció, amely az alább olvasható.
"Legyen vége az időhúzásnak és a semmittevésnek!
Páva Zsolt csütörtökön sajtótájékoztatón jelentette be, hogy hivatalosan is elfoglalta a pécsi önkormányzat a Magasházat. Úgy látszik, hogy a Fidesz folytatja a szokásos szemfényvesztő pr-politizálását. Ezt bizonyítja, hogy Pécs polgármestere a város legfontosabb megoldandó problémájaként nyilatkozik az ügyről. Úgy látszik, Páva Zsolt számára a rombolás jelenti az új időszámítás kezdetét, nem pedig az építés. Jó volna, ha a városvezetés végre valóban befejezné a „tötymörgést" - ahogy a sajtótájékoztatón fogalmaztak -, és valóban tennének azért, hogy a pécsi emberek újra egy biztonságos, élhető, fejlődő településen éljenek.
Mi azt szeretnénk, hogy épüljön a város. Az állami támogatásokat nem bontásra, hanem munkahelyek teremtésére kell fordítani. Elfogadhatatlan, hogy a fiataloknak, sőt ma már a középkorosztálynak is el kell hagynia Pécset, mert nincs munka. Elfogadhatatlan, hogy az új déli ipari park üresen áll. Hol vannak a megígért munkahelyteremtő beruházások, hol vannak az új termelő üzemek?
Ha felelős városvezetése és gazdálkodása lenne Pécsnek, ha Páva Zsolt és Csizi Péter megfelelően végezte volna a dolgát, akkor Pécs ma nem lenne ennyire nehéz helyzetben. Legyen vége az időhúzásnak és a semmittevésnek!
Pécs, 2014. június 30.
Pécsi MSZP-frakció"
EQM - Fotó: Varga György
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hoppál Hunor a tévében pörköl oda a...
- A Mecsek IC-k esetében gyakran...
- Visszaesik a hőmérséklet, borús...
- Halálos baleset a 6-os főúton
- Fesztiválbérletet is nyerhetnek a...
- Zárva Pécs legrégebbi zárszaküzlete -...
- Tíz sérültje van a reggeli villányi...
- Tizenhárom éve ölték meg Bándy Katát...
- Orbán Viktor: nem hagyjuk, hogy ukrán...
- Munkagödörbe hajtott egy kisbusz...

