A Mecsek Füszért is beállt az adományozók táborába
2013. december 16. hétfő 16:15
200 pécsi rászoruló család jutott adományhoz a Mecsek Füszért segítségével. Pécs városában évek óta hagyomány, hogy 200 rászoruló család élelmiszercsomagot kap az ünnepek közeledtével. Ebben az évben e nemes cél megvalósításában a Mecsek Füszért segítette a várost. A cég 200 ezer forinttal járul hozzá a csomagokhoz.
A Mecsek Füszért Zrt. több mint 60 éve van jelen Baranya Megye életében. Társadalmi felelősségvállalás programjuk keretében az elmúlt években is támogatták a nélkülöző családokat segítő kezdeményezéseket. Baranyában a kiemelt gondoskodást igénylő gyermekeket nevelő intézményeket, névadó szponzorai a PVSK OB I-es vízilabdacsapatának.
Filozófiájuk alappillére a segítségre szorulók támogatása. A cég által forgalmazott tartós élelmiszerekkel járulnak hozzá a csomagok összeállításához, hogy ezzel is megkönnyítsék a támogatásban részesülő családok életét.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Robogóval ütközött egy mikrobusz...
- Új menetrend szerint közlekednek a...
- Csaknem nyolcvanezren tettek...
- Állatvédők: ne a költési időszakban...
- Látványos csillaghullásban...
- A Külső-Bédán tehetünk szombaton...
- Pedagógusok szerint a korábbiaknál...
- Tizennégy határsértőt tartóztattak...
- Csaknem 50 ezer forintot szánunk...
- Egy héten át tartó rendőrségi razzia...

