A haverja jogsijával pattant mocira piásan egy pécsi fiatal
2020. július 29. szerda 09:11

Barátja jogosítványát használta fel, és az ittasság gyanúja is felmerült az intézkedéskor egy 22 éves helyi járművezetővel szemben Pécsett.
Egy 22 éves férfi közlekedett kedden 1 óra körül Pécsett, a Rákóczi úton segédmotoros kerékpárral, amikor a rendőrök ellenőrzés alá vonták.
Az intézkedéskor megállapították, hogy a férfi nem rendelkezik vezetői engedéllyel, a jármű bérléséhez egy telefonos applikációt használt, amelyben saját nevéhez a barátja jogosítványát rögzítette.
A férfival szemben alkalmazott alkoholszonda pozitív eredményt mutatott, ezért a rendőrök előállították további mintavételre, amely alátámasztotta az alkoholfogyasztás tényét.
A járművezető ellen járművezetés ittas állapotban, valamint közokirat-hamisítás elkövetése miatt indult büntetőeljárás a Pécsi Rendőrkapitányságon.
Forrás: BMRFK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Nézze meg, elkeltek-e a millárdok az...
- Nyomoznak az egyik legnagyobb magyar...
- Pekingi építész hallgatóknak indul...
- Nyomozás indult a Pesti úti...
- Három autó ütközött, lezárták a 6-ost...
- Nem enyhül a kánikula, csütörtökön is...
- Éppen olyan szép napunk lesz...
- Októberi szinten rögzítik a...
- Mókás jelmezekben mentek iskolába a...
- A hó végén kezdődik a tavaszi...

