Jótékonysági hetet tartottak a Pécsi Tudományegyetemen
2015. november 27. péntek 15:46

Jótékonysági hetet szervezett a Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi és Természettudományi kara a héten.
Több jótékonysági programmal is várta az egyetemistákat Pécsett az egyetem két kara a héten, többek között a nemrég részben leégett Misina Állatotthonnak rendeztek közös gyűjtést.
Egész héten tárgybeli adományokat lehetett leadni az egyetemi irodákban.
Süteményvásárt is rendeztek a BTK-n, ahol egy beteg kisfiúnak, Fritz Máténak gyűjtötték a bevételt, aki őssejt-kezelésre szorul. Csütörtökön a Dóri Házba is ellátogattak a diákok, ahol segítettek az aktuális munkákban.
Végezetül pénteken került sor az összegyűjtött adományok átadására a Misina Állatotthonban, ahol egyébként örömmel várnak minden jelentkezőt közös kutyasétáltatásra is.
Aki a héten lemaradt, és segíteni szeretne, a jövő héten még megteheti, pénteken délig várják a további adományokat a HÖK irodákban.
Pauska Petra
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Áldozatot követel a mohácsi híd...
- Második alkalommal imádkoztak...
- Anyák napja: megköszönni sosem késő,...
- Hatalmas balhé volt Pécsett:...
- Hétfőtől már naponta utazhatunk...
- Viharokkal ér véget vasárnap a májusi...
- Ismét szakvezetéssel járhatjuk be a...
- Árokba csúszott kamion akadályozta a...
- Több ezer tonna faapríték parázslott...
- Két autó ütközött Harkányban, ketten...