Újabb 3 személynél diagnosztizáltak koronavírus-fertőzést
2020. március 12. csütörtök 16:13

16-ra nőtt a Magyarországon diagnosztizált új koronavírussal fertőzöttek száma. Egy iráni és két magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést.
Egy, a Szent János kórházban már napok óta elkülönített magyar nőnél, egy újabb - a Szent László kórházban megfigyelés alatt álló - iráni diáknál (az első iráni beteg kontaktjánál), és egy a napokban Izraelben járt magyar férfinél mutatták ki a COVID-19 fertőzést.
Az országos tisztifőorvos által kiadott eljárásrendnek megfelelően az ő esetükben is haladéktalanul megkezdődik a járványügyi vizsgálat és kontaktkutatás.
Velük együtt hazánkban eddig 16 új koronavírus-fertőzöttet tartanak nyilván, közülük 9 iráni, 1 brit, és 6 magyar állampolgár.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Levélben kérték Orbán Viktort,...
- Boltba indult, aztán nyoma veszett...
- Szerdán dönt a kormány az árrésstop...
- Pótlóbuszok járnak Villány és Mohács...
- Figyelem! Már csak két hét van az...
- Szállást keres a Szentírás - Új...
- Áprilisban is olcsóbban tankolhattunk...
- Tovább épülhet a M60-as sztráda:...
- Szijjártó Péter Pécsett: a magyar...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...