Tovább dagad a Kapolyi-Keller-féle megfigyelési botrány
2008. április 26. szombat 14:31
Ma újabb elemekkel gazdagodott a Magyar Nemzet cikksorozata. Mint ismert, eddig kiderült: 2002-ben Keller László megbízásából egy magánynyomozó cég vadászatot indított az MSZP ellenségeinek kikiáltott Orbán Viktor, Simicska Lajos és Kalmár István (volt Posta-vezér) ellen. A lap reggel közreadott egy olyan, titokban rögzített hangfelvételt, amelyen Kapolyi László beszélget a „vadászokkal", Stotz Gyulával és Gubuznai Zoltánnal.
A társalgásból egyebek között kiderül, hogy a milliárdos politikus ötmillió forintot biztosan adott a Finder Bt.-nek a titkos nyomozáshoz.
Emellett az olvasók tisztába kerülhetnek azzal, milyen eszközökkel kívánta ellehetetleníteni ellenzékét a 2002-ben hatalomra került MSZP.
Mint ismert, Kapolyi László a szocialista frakció országgyűlési képviselője (egyébként az e hetekben felfutni látszó MSZDP elnöke), Keller László pedig jelenleg is a Gyurcsány-kormány államtitkára.
A CIKK ELOLVASÁSÁHOZ: KLIKK IDE!
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Csütörtökön is számíthatunk...
- Hargitai János elárulta, szerinte mi...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Befektetési trendek 2026-ra: mely...
- Eltűnt egy 11 éves baranyai kisfiú,...
- Pécsett új lelki elsősegély indult,...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Pénteken ismét virágba borul a...
- Mintegy 300 végzős érettségizik az...

