Pártszakadás jöhet a Jobbikban a szakértő szerint
2018. április 13. péntek 13:30
Akár pártszakadás is bekövetkezhet a Jobbikban, ahol a néppártosodást támogató és a radikális eszmékhez visszatérést sürgető erők feszülnek egymásnak - vélekedett a Nézőpont Intézet ügyvezetője az M1 aktuális csatorna péntek reggeli műsorában.
Fodor Csaba szerint "identitásában rendkívül bizonytalan és lélektelen párt képét mutatta" a Jobbik, amely a kampány vége felé ezzel sok, korábban támogatójának számító radikálist bizonytalanított el.
A szakértő a Kossuth rádió 180 perc című műsorában az Európai Parlament eljárása kapcsán arról beszélt: nem az a példa nélküli, hogy Magyarország "rendkívül komoly támadással" áll szemben, hanem az, hogy ez egy magas részvétellel megtartott, egyértelmű eredményt hozó választás után történik.
Valahol a tagadás és a düh fázisa között lavíroz a "Soros-frakció" az Európai Parlamentben - fogalmazott Fodor Csaba, megjegyezve, a tervezet mellett jelentős részben olyan emberek állnak, akik szerepelnek a Soros György támogatóiról kiszivárgott listán.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- A bíborosok felvázolták a következő...
- Éjjel és még kedden napközben is ránk...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Jelölt kecsegéket telepítettek a...
- Karambol miatt félpályán halad a...
- 11 milliárd forintnyi...
- Csütörtökön ismét féláron fagyizhat...
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- Jégeső, felhőszakadás csaphat le...