Negyvenhárom határsértőt tartóztattak fel hétvégén
2025. július 14. hétfő 10:20

Negyvenhárom határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök péntektől vasárnapig - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 3, szombaton 22, vasárnap 17 jogellenesen az országban tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek az ideiglenes biztonsági határzárhoz a rendőrök.
Az ország belsejében egy határsértőt is elfogtak, akivel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 63 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten - június 30-tól július 6-ig - a feltartóztatottak száma 85 volt.
Az elmúlt héten az ország belsejében 10 határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult - derül ki a rendőrségi összesítésből.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

