Kivégezte a családot, majd saját magát is
2010. augusztus 19. csütörtök 12:25
Az MTI értesülése szerint családi tragédia történt a Komárom-Esztergom megyei Ácson csütörtökön; a helyszínen négy holttestet találtak: két gyermeket, egy férfit és egy nőt.
A helyszínre mentőhelikoptert is indítottak, de már nem volt lehetőség az újraélesztésre - közölte Németh Cecília, az Országos Mentőszolgálat sajtóügyeletese az MTI-vel.
A rendőrség későbbre ígért hivatalos tájékoztatást. A helyszínen van Csöbönyei Imre polgármester is.
Az MTI rendőrségi forrásból úgy értesült, hogy egy késsel ölték meg a kisváros Dózsa György utcájában lévő családi házban a két kiskorú gyermeket, a szülők pedig akasztás következtében vesztették életüket. A gyanú szerint az apa végzett két fiával és feleségével.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Három pécsi drogdílert is...
- Három éve várja a vevőket az új pécsi...
- Kánikulával kezdődik a hét, aztán...
- Műszaki hiba miatt késnek a vonatok a...
- Csaknem négyszáz gyermek...
- Robbanás volt Pécsett, a Király...
- Nagy kiterjedésű tarlótűzzel küzdenek...
- Orbitális csalássorozat végére tettek...
- Orbán Viktor: holnap eljön az igazság...
- Rangsor: ezek a vizek adták a legtöbb...