Kézigránátot robbantottak az egyik budapesti utcában
2012. január 22. vasárnap 12:46

Kézigránátos robbantás történt az elsődleges szakértői vizsgálatok szerint egy zuglói ház előtt vasárnap délelőtt; a rendőrség ismeretlen tettes ellen indított eljárást - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
Sass Oszkár elmondta, Zugló kertvárosi részén, a XIV. kerületi Bonyhádi utcában történt detonáció során nem sérült meg senki, de három autó megrongálódott.
Az MTI a helyszínről úgy értesült, hogy az egyiknek a váza lyukadt ki, egy másiknak pedig az üvege tört be.
A helyszínelés és az eset tisztázása még tart, a rendőrség a Bonyhádi utca érintett szakaszát mindkét irányból lezárta.
A rendőrség robbanóanyaggal, illetve robbantószerrel való visszaélés miatt indított eljárást, egyelőre ismeretlen tettes ellen.
Képünkön: helyszínelő rendőr rögzíti a nyomokat a robbantás helyszínén.
Forrás: MTI - Fotó: Mihádák Zoltán
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hideg reggelre ébredünk, s napközben...
- Köles Ferenc színész, a PTE...
- Felavatták a baranyai főkapitányság...
- Sűrűbben járnak a hajók a Balatonon a...
- Faggyal, havazással és széllel...
- Baranyai rendőrök vehettek át...
- Ragadozók tízezreit telepítették...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Elsöprő a plusz kéthavi nyugdíj és a...
- Visszahívják a Lidlben árusított...

