Idézetekkel reagált a Fidesz az MSZP szavaira
2010. február 28. vasárnap 18:16
A szocialista politikus két országgyűlési képviselőtársával egy Csongrád megyei és egy jászberényi üggyel igyekezett demonstrálni, hogy "mit művel a Fidesz az adófizetők pénzével az általa vezetett önkormányzatokban".
Cser-Palkovics András, a Fidesz helyettes szóvivője erre reagálva az MTI-hez eljuttatott közleményében - több, korábbi esethez hasonlóan - a szocialisták és a szabad demokraták korruptságára vonatkozó, a baloldalt bíráló, többségében MSZP-s politikusoktól származó idézeteket hozott fel.
A korábbi idézetek közé a Fidesz beemelt egy olyan idézetet, amely MSZP-s aktivistáknak szóló útmutatóban szerepelt: "Nem tagadhatjuk, hogy voltak olyan ügyek, amelyekben szocialista politikusok is érintve voltak. Szégyelljük is érte magunkat".
A Fidesz idézte Lendvai Ildikó pártelnököt is, aki azt mondta: "Nem akarjuk az SZDSZ nyakába varrni a BKV által szimbolizált gondokat, ami eddig történt a fővárosban, az közös felelősség".
Szép Béla szocialista országgyűlési képviselőt is idézte az ellenzéki párt, aki úgy fogalmazott: "Komolyan hittem, hogy a megújulás és a megtisztulás ígérete az MSZP-ben beteljesül, de az országos listát megismerve láttam, ez nem következett be. Bebetonozták magukat azok, akiknek a leváltását követelték párton belül és kívül, lásd a MÁV, a BKV és az energiaszektort körüllengő botrányos ügyeket".
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Pénzzel teli tárcát talált két cigány...
- Kínába is elvitte a busójárás hírét...
- Érdemes mielőbb elintézni az ügyeket...
- Hét új elektromos busz érkezett egy...
- Pécsett is romlott a levegő minősége
- Szállást keres szombaton a Szent...
- Vasárnap ér véget a rendőrségi razzia...
- Jön a Szilveszteri Szuperlottó 7...
- Orbán Viktor: vétójog nélkül nincs...
- Orbán Viktor: az orosz vagyon...

