Hideg éjszaka után borús, téli nap vár ránk
2022. január 07. péntek 19:25

Éjjel dél felől erősen megnövekszik a felhőzet, reggelre a keleti országrészben és a Dunántúl keleti tájain beborul az ég.
Arrafelé szombaton is többnyire erősen felhős illetve borult idő várható, legfeljebb az északkeleti határ mentén lehet kevesebb felhő.
Az Alföldön és az Északi-középhegység keleti felén több helyen várható havazás, a keleti határszélen szombat napközben havas eső is.
Az ország többi részén vékony, szakadozott felhőzet lesz az égen, a Dunántúl északi felén lehet időszakosan több felhő, de számottevő csapadék nem valószínű. Mérsékelt marad a légmozgás.
A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában -8 és -2 fok között alakul, de az északi völgyekben néhol -10 foknál is hidegebb lehet.
A legmagasabb nappali hőmérséklet szombaton -2 és +4 fok között alakul.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megtépázta a vihar Baranyát: fők...
- Egyre kevesebben fordulnak orvoshoz...
- Volt már olyan autós Baranyában, akit...
- Elveszi a háború vámszedőitől az...
- Ismét a pécsi politikus, Hoppál Péter...
- Még mindig nincs vége: mutatjuk, hogy...
- Heves zivatarok miatt adtak ki...
- Délután jelenti be Orbán Viktor a...
- A Fidesz szerint nagy bajban van...
- Gimisek élesztették újra a balesetet...