Harminchárom határsértőt tartóztattak fel hétvégén
2025. július 21. hétfő 09:28

Harminchárom határsértővel szemben intézkedtek a rendőrök péntektől vasárnapig - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság hétfőn az MTI-t.
A rendőrség honlapján olvasható statisztika szerint pénteken 2, szombaton 17, vasárnap 13 jogellenesen az országban tartózkodó külföldit tartóztattak fel és kísértek az ideiglenes biztonsági határzárhoz a rendőrök.
Az ország belsejében 1 határsértőt is elfogtak, akivel szemben idegenrendészeti eljárás indult.
Az elmúlt héten az ország területén 61 határsértőt tartóztattak fel és kísértek vissza. A megelőző héten - július 7-től 13-ig - a feltartóztatottak száma 63 volt.
Az elmúlt héten az ország belsejében 2 határsértőt is elfogtak, akikkel szemben idegenrendészeti eljárás indult - derült ki a rendőrségi összesítésből.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Innovatív fájdalomcsillapító tapaszt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

