Félt, hogy rázuhannak: elvakította őket
2010. július 09. péntek 14:25
A 67 éves férfi - aki ellen korábban hasonló esetek miatt már folyt büntetőeljárás - az elmúlt időszakban a reptér közelében található házának udvaráról ismét megpróbálta megzavarni a pilótákat a biztonságos fel- és leszállásban - mondta Tuczakov Szilvána.
A férfit csütörtök délután érték tetten: az egyik rendőr egy felszálló kisgép utasaként figyelte, hogy a férfi "tükrözik-e", majd értesítette munkatársait, akik zavaró tevékenysége közben lepték meg az idős embert - közölte az őrnagy.
A férfi kihallgatása során beismerte tettét, elmondása szerint elkeseredésében cselekedett, mivel zavarták őt a repülőgépek, és félt, hogy azok a házára zuhannak.
A férfival szemben légi közlekedés biztonsága elleni bűntett megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Igen hűvös éj után napsütéses napunk...
- Vizesárokba zuhant egy személyautó...
- Fotelból szállt fel a füst a Füst ucában
- Sikerrel járt a keresés, épségben...
- Újabb baranyai drogdílert kaptak el a...
- Drogot találtak a rendőrök egy...
- Idén is a baranyai tűzoltó,...
- Pécsi Arcok - Gyura Barbara: "A...
- Élőláncot alkotva keresnek egy...
- Ennyi volt: leállnak a pogányi...