Szoknyája alá dugta gyerekét, lebukott a határon
2016. május 23. hétfő 10:49

A szoknyája alatt próbálta Magyarországra csempészni gyermekét egy romániai nő a kiszombori határátkelőhelyen - tájékoztatta a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-t.
Szabó Szilvia közölte, az asszony egy bolgár rendszámú kisteherautó utasaként jelentkezett belépésre a kiszombori határátkelőhelyen, a járművet egy román férfi vezette. A magyar-román közös ellenőrzés során a határrendészek a nő szoknyája alá bújva egy gyermeket találtak. A kislányról kiderült, hogy van úti okmánya, de csaknem egy hónapja lejárt.
A negyvenéves nő ellen a román határőrizeti szervek indítottak eljárást.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

