SMS-ben rendelte a prostikat a volt IMF-vezér
2012. március 31. szombat 17:07

Kicsike, Szextárgy, Barátnő, Kislány - ezeket a kódneveket használta Dominique Strauss-Kahn, a Nemzetközi Valutaalap volt vezére, ha SMS-ben rendelte ágyába kedvelt prostituáltjait - olvasható a Borsban.
Négy lány tett vallomást a Nemzetközi Valutaalap bukott vezérigazgatója ellen - írja rendőrségi vallomásokra hivatkozva a párizsi Le Monde. Silvye, Jade, Catherine és Aurelie a Lille központjában található Carlton Hotelben fogadták DSK-t és annak üzleti körét. A lányok becenevükön szerepeltek a kiemelt kuncsaftoknak szánt fényképes nyilvántartásban.
Jade kis mellei, Catherine pedig fiatal kora miatt kapta a Kicsike, illetve a Kislány kódnevet. Egyikük, vélhetően a Szextárgynak titulált Aurelie azt vallotta: DSK erőszakos volt, néha kifejezetten állati. A lányok arról is beszéltek, hogy amolyan háremként számos francia városba, de néha New Yorkba is követniük kellett DSK-t.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: borsonline.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tömegkarambol miatt lezárták a Tüzér...
- Több mint száz új mentőautót...
- Pécsi nyomozók részvételével csaptak...
- Január 4-ig ingyen parkolhatunk Pécsett
- Több mint négyszázszor riasztották a...
- Így ment szakmányban az átverés a...
- A Pécsi Egyházmegyében a...
- Másfél hónapig változik a pécsi IC-k...
- A vevők dobták össze egy idős...
- Milliós többletjuttatást kapnak a...

