Műpénisszel élvezi a szexet az észak-koreai diktátor
2012. április 05. csütörtök 12:27

Az ágyban állati ösztönök mozgatják, de szerencsénkre nem bírt többet pár percnél - állítja Kim Dzsong Unról egyik, Dél-Koreába szökött prostituáltja. A diktátor perverz és falánk - olvasható a Borsban.
A hivatalos észak-koreai sajtó semmilyen részlettel nem szolgált Kim Dzsong Un, az ország vezetőjének magánéletéről. Azt sem lehet tudni róla, nős-e, korábban voltak-e barátnői, még pontos életkora is vitatott.
Ezt a hagyományt törték meg most japán internetes portálok, melyek Un partnerei, többnyire makaói bordélyházak kéjnőinek tapasztalatait írták meg. Ezek szerint Un, aki álnéven, negyvenfős kísérettel járta a makaói kuplerájokat, szeret fájdalmat okozni aktus közben, néha kimondottan állati. Egy menet azonban csak néhány perc nála, a szíve nem bír többet - áll egyikük beszámolójában.
További részletek itt olvashatók.
Forrás: borsonline.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Kissé emelkedik a Duna vízszintje...
- Dunafalván kóválygó migránsokat...
- Aláírásgyűjtésbe kezdtek, hogy...
- Szavaztak az igazgatói pályázatról a...
- Baranya értékeit bemutató kiállítás...
- Esős, de enyhe nap vár ránk szerdán
- Hatcsöcsű, Junoszty, Százéves: nagyon...
- Új véradási helyszínt nyitnak meg...
- Két baranyai rendőr háromszor is...
- Gázolt a mentő Pécsett, szemtanúkat...

