Lelőttek öt embert Georgia államban - öngyilkos lett az elkövető
2016. április 23. szombat 10:08

Lelőttek öt embert péntek este az amerikai Georgia állam északkeleti részén - közölte a rendőrség.
Három embert Appling faluban lőttek le. Közülük kettő azonnal meghalt, a harmadik a kórházba szállítása után. Két másik embert másfél kilométerrel ettől a helytől, egy másik faluban lőttek le. Az áldozatokat egyelőre nem azonosították.
Columbia megye rendőrkapitányságának egyik tisztségviselője azt mondta: azt gyanítják, ugyanaz a fegyveres gyilkolt most, aki már korábban is, és akit köröznek.
A georgiai rendőrség nem sokkal később közölte, hogy megtalálták a feltételezett elkövető holttestét, aki a jelek szerint öngyilkos lett.
MTI - Fotó: ABC News
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Egy magyar városban megtilották a...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Baranyában is programokat kínálnak a...

