Krokodiltámadást élt túl egy kempingező Ausztráliában
2016. április 26. kedd 11:09

Krokodil vonszolt ki a sátrából egy kempingezőt az ausztráliai Északi területen, Katherine város közelében kedd hajnalban.
A news.com.au hírportál szerint a hüllő 15 méterre vonszolta el sátrától a fiatal férfit, akinek végül sikerült elkergetnie a veszedelmes ragadozót. Az állat visszamenekült a közeli patakba.
A 19 éves Peter Roswell (képünkön) családjával sátorban töltötte a keddre virradó éjszakát. Körülbelül hajnali fél 5-kor arra ébredt, hogy egy krokodil harapdálja a lábát. Az áldozat három-négy méteresnek írta le az állatot.
A fiatalembert nővére azonnal a két órányira fekvő város kórházába szállította, ahol antibiotikummal kezelik az esetleges fertőzések ellen. Sérülései nem életveszélyesek.
Katherine város polgármestere a krokodilok "ellenőrzött irtására" szólított fel, miután korábban két közkedvelt fürdőhelyen is krokodilt láttak.
"Együtt kell élnünk a krokodilokkal, mert ez a természetes környezetük, de az együttélésnek nem szabad veszélyesnek lennie" - mondta Fay Miller.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Karambol miatt félpályán halad a...
- Jelölt kecsegéket telepítettek a...
- A bíborosok felvázolták a következő...
- Baranyában is megemlékeztek Isten...
- Jégeső, felhőszakadás csaphat le...
- Ismét csökkennek az üzemanyagárak kedden
- Újra Mohács lesz a halétkek fővárosa,...
- 11 milliárd forintnyi...
- Több mint 80 ezren vizsgáznak magyar...
- Csütörtökön ismét féláron fagyizhat...