Hoppá! Eltörli a roaming díjakat az EU-ban a Vodafone
2016. április 01. péntek 11:33

Minden új előfizető számára eltörli április elsejétől az európai uniós roaming díjakat a Vodafone - jelentette be Diego Massidda, a Vodafone Magyarország vezérigazgatója pénteken sajtótájékoztatón, Budapesten.
Az április elsejével bevezetett új csomagokkal a Vodafone valamennyi havidíjas lakossági és üzleti előfizetője a belföldi feltételekkel megegyezően indíthat, fogadhat hívásokat, küldhet SMS üzeneteket és a hazai adatkeretüket használhatják az unió területén is.
A vezérigazgató hozzátette: a korábbi Vodafone-csomagok előfizetői díjmentesen, a szerződéses időszak meghosszabbítása nélkül válthatnak. Emellett a távközlési cég jelentős mértékben növelte, egyes esetekben pedig megduplázta az új lakossági és üzleti csomagokban az adatkeretet, amit a vezérigazgató részben a 4G használat fokozatos terjedésével indokolt.
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Fele sem tréfa: tovább fokozódik a...
- Egy magyar városban megtilották a...
- A pécsi fővonalon is korlátozták a...
- Baranyában is programokat kínálnak a...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...
- Ajándékokat gyűjtenek a...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...

