Fajtalankodás volt, de nem erőszak - hazudott a pécsi lány
2012. április 13. péntek 10:35

Nem történt erőszak, ezért két év hat hónap börtönre csökkentette a bíróság annak a férfinak a büntetését, aki 14 éves nevelt lányával fajtalankodott Pécsett - írja a Bors.
H. Istvánt korábban első fokon öt és fél év börtönre ítélte a Pécsi Városi Bíróság, de kiderült, a lánya nem mondott igazat, amikor azt állította, hogy apja megerőszakolta.
A bíróság szerint az aktus megtörtént ugyan, de nem erőszakkal, hanem a lány is belegyezett, ezért kiskorú veszélyeztetése miatt kell börtönbe vonulnia a férfinak. H. István az egész eljárás során tagadta az erőszakot.
- A nevelt lányom részéről ez egy szerelem volt, amikor nem akartam viszonozni, azt mondta: ezt meg fogod bánni! - mesélte a Borsnak a férfi.
V. Bea azóta is pszichológushoz jár, mert nem tudta feldolgozni a történteket.
Forrás: Bors.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tömegkarambol miatt lezárták a Tüzér...
- Több mint száz új mentőautót...
- Pécsi nyomozók részvételével csaptak...
- Január 4-ig ingyen parkolhatunk Pécsett
- Több mint négyszázszor riasztották a...
- Így ment szakmányban az átverés a...
- A Pécsi Egyházmegyében a...
- Másfél hónapig változik a pécsi IC-k...
- A vevők dobták össze egy idős...
- Hétmilliárdot kaszálhatunk a...

