Drogos süti miatt kerülhet bajba a volt Fradi-vezér
2012. március 13. kedd 10:56

Berki Krisztián Hollandiában egy olyan kávézóba látogatott, ahol drogokat árulnak. Az önjelölt aranyifjú nem számolt azzal: rendőrök várják a reptéren, ha hazatér az utazásból - olvasható a Borsban.
Berki Krisztián ismét gyanúba keverte magát egy Facebookra feltöltött fotójával. A volt Fradi-vezér a hollandiai látogatásáról számol be néhány kép és pár rövid bejegyzés erejéig. A kiruccanás alatt pedig, ahogy arról a fénykép is tanúskodik, betért egy coffee shopba is. A holland kávézók arról ismertek, hogy ott legálisan vásárolható és fogyasztható marihuána és hasis.
Ezt Krisztián is tudja, amit az alábbi bejegyzés is bizonyít: „A holland állam kezében a legális drogok, prostitúció, szerencsejáték. Ezáltal ezek teljes bevétele is. Az emberek pedig tudják a játékszabályokat."
Forrás: borsonline.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Összeütközött két autó Pécsett, egy...
- Kamionnal ütközött egy személyautó...
- Élettársa kislányát molesztálta egy...
- Ismét heves zivatarok csaphatnak le...
- Örökifjak búcsúját rendezték meg...
- Csaknem háromezer viharkárt számoltak...
- Szenzáció! Világbajnoki címet...
- Kiszámította a KSH, hogyan alakult az...
- Narancs riasztást adtak ki Baranyára,...
- Nem tudott belenyugodni a szakításba...