A forgalommal szemben rollerezett az M5-ösön – Bulgáriába tartott
2013. szeptember 26. csütörtök 08:30
Az M5-ös autópályán a leállósávban, a forgalommal szemben rollerezett egy bolgár férfi Lajosmizse közelében - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóreferense csütörtökön az MTI-vel.
Gál Kristóf tájékoztatása szerint szerda este érkezett a bejelentés a rendőrségre a Szeged felé vezető oldalon rollerező férfiről.
A járőrök 10 percen belül a helyszínre érkeztek, ekkor a férfi már nem közlekedett a rollerrel, hanem a leállósáv melletti árok partján ült. Kiderült, hogy bolgár állampolgár, és éppen a hazájába tartott rollerével, de eltévedt.
A rendőrök figyelmeztették a férfit, majd szolgálati autójukkal elvitték őt a legközelebbi buszmegállóig
(mti)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Majd' kétszáz drogterjesztőt...

