Utólag kizárták két futamról a Hondát, Michelisz számára harminchárom pont a tét
2016. május 27. péntek 11:14

Visszamenőleg kizárták a túraautó-világbajnokság (WTCC) legutóbbi két futamáról, szerzett pontjaiktól pedig megfosztották Michelisz Norbert csapatát, a Hondát.
A sorozat honlapján olvasható közlemény szerint a Nemzetközi Automobil Szövetség úgy ítélte meg, a japán istálló autóinak - melybe beletartoznak a Zengő Motorsport versenygépei - haspáncél lemeze nem felel meg a szabályok által előírtnak, ezért utólag a magyar és a marokkói versenyhétvégén szerzett pontoktól is megfosztja a pilótákat.
A gyári Honda azonnal jelezte, fellebbez a döntéssel szemben.
Michelisz Norbert - aki a hétvégén a Nürnburgringen verseny - ezzel összesen 33 ponttól esik el.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

