Több százezerszer dobbant meg a "Szurkolói Szív"
2016. június 22. szerda 11:06

A magyar futballszurkolók több mint 460 ezer digitális buzdítást küldtek a Telekom "Szurkolói Szív" alkalmazásával a franciaországi Európa-bajnokságon nyolcaddöntőbe jutott magyar válogatottnak, amely szerdán a portugál csapat ellen zárja a csoportkört.
A Telekom szerdai közleménye szerint a magyar válogatott Ausztria elleni múlt keddi 2-0-s győzelme után egyetlen nap alatt mintegy 200 ezer rajongói üzenetet kaptak a magyar labdarúgók. Az alkalmazással továbbra is bárki jelezheti szurkolását: ahogy korábban tették a Bajnokok Ligája-döntős veszprémi kézilabdásoknak, úgy most a válogatott focistáknak vagy a riói versenyekre edző, a vállalat által támogatott Magyar Olimpiai Csapat tagjainak.
A kommüniké szerint az egész nyáron át tartó kampány alatt a sportolóknak kiosztott, szív alakú speciális kitűző rezeg és világít, amikor szívdobbanás érkezik rá, így mindig tudják, milyen sokan és gyakran gondolnak rájuk otthon vagy a világ bármely pontján. A szurkolás gombnyomással vagy a lelátókról ismert karrázó mozdulattal is kifejezhető okostelefon segítségével.
A kontinenstorna teljes ideje alatt két budapesti - Erzsébet tér, Szabadság tér - és kilenc vidéki helyszínen lehet a Telekom jóvoltából óriáskivetítőn követni a mérkőzéseket.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

