Több kell az Eb-n: kikaptunk a németektől a főpróbán
2016. június 04. szombat 20:10

A magyar labdarúgó-válogatott 2-0-ra kikapott szombaton a világbajnok német csapattól Gelsenkirchenben az Európa-bajnokságot megelőző utolsó felkészülési mérkőzésén.
A hazaiak Lang Ádám öngóljával a 39. percben szereztek vezetést, majd a végeredményt Thomas Müller állította be a 63. percben.
Bernd Storck, a magyarok szövetségi kapitánya a 82. percben becserélte Eb-kerete egyetlen újoncát, Bese Barnabást.
Az Eb-n 44 év után résztvevő magyarok kedden indulnak Franciaországba, ahol elsőként június 14-én az osztrákokkal találkoznak Bordeaux-ban, majd négy nappal később Marseille-ben Izland, végül június 22-én Lyonban Portugália lesz az ellenfelük a csoportszakaszban.
Képünkön: a német Benedikt Höwedes (balra) és Lovrencsics Gergő küzd a szombati mérkőzésen.
MTI - Fotó: Illyés Tibor
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

