Tizenöt országból érkeztek teniszezők Pécsre
2017. május 20. szombat 15:28

Pénteken kezdődött a PECS JUNIOR TENNIS CUP elnevezésű verseny, amelyre tizenöt országból érkeztek a legjobb 14 éven aluli teniszezők.
A versenyt rendező Pécs Városi Tenisz Club arról tájékoztatta hírportálunkat, hogy a környező országok mellett Egyiptomból, Franciaországból, Oroszországból és Ukrajnából is érkeztek játékosok.
Hazánkat 14 fiú, és 16 lány képviseli. Pécsről a lányoknál a Pécs Városi Tenisz Club versenyzői - Bartha Panna (13 éves), fiúknál Trombitás Kornél (14 éves), és Mislyenácz Martin (14 éves) - indulnak a főtábláról.
A kupa május 27-ig tart, a mérkőzéseket a Gulyás István Városi Tenisz Centrumban (Veress Endre u. 4.) rendezik.
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

