Szlovén bíró dirigál majd a feröeri-magyar meccsen
2016. szeptember 04. vasárnap 13:15

A szlovén Slavko Vincic lesz a játékvezetője a Feröer-szigetek - Magyarország labdarúgó világbajnoki selejtező mérkőzésnek kedden.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának vasárnapi beszámolója szerint a 37 éves szlovén bíró még nem vezetett meccset a magyar válogatottnak, viszont 2011 nyarán ő dirigált a Ferencváros és az örmény Ulisses Európa Liga-selejtezőjén, amelyet a magyar csapat 3-0-ra megnyert.
A Feröer-szigetek - Magyarország mérkőzést kedden közép-európai idő szerint 20.45-től rendezik.
A hétfő esti, belgrádi Szerbia-Írország találkozó játékvezetője Kassai Viktor lesz.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

