Szerda hajnalban húsz sportoló kelt útra Rióba
2016. augusztus 10. szerda 12:02

Szerda hajnalban újabb magyar küldöttség indult Rio de Janeiróba, a nyári olimpia helyszínére.
A Magyar Olimpiai Bizottság (MOB) honlapjának beszámolója szerint ezúttal kajakosok, kenusok, atléták, szabadfogású és női birkózók, öttusázók keltek útra, valamint egy-egy súlyemelő és triatlonos is volt a repülőn.
Három londoni hős is ezzel géppel indult Brazíliába: Kozák Danuta kajakos négy éve egyesben és négyesben, Szabó Gabriella négyesben, Pars Krisztián pedig kalapácsvetésben diadalmaskodott. De Athén kétszeres és Peking egyszeres bajnoka, a kajakos Douchev-Janics Natasa is ezzel a charter járattal utazott Rióba.
Szerda hajnalban húsz sportoló kelt útra Rióba.
MTI - Fotó: sportmenu.net
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

