Stadiont neveznek el Puskás Öcsiről Olaszországban is
2016. április 29. péntek 10:00

A Signa 1914 nevű csapat stadionjának névadó ünnepségét május 14-én rendezik, amikor a toszkán területi ligában szereplő együttes az élvonalbeli Empolit fogadja egy gálameccsen.
Az itáliai klub vezetőinek választása azért esett éppen az Aranycsapat egykori kapitányára, mert 1958. január 23-án barátságos mérkőzést játszott a Signa színeiben az Empoli ellen. Ekkoriban a Fiorentina szerette volna leigazolni Puskást, ez nem valósult meg, ám miközben várta a firenzei fejleményeket, beállt a közeli település együttesébe, amely 3-0-ra nyert, a magyar csatár nem szerzett gólt.
A Signa otthona, a Stadio del Bisenzio 2700 néző befogadására alkalmas.
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

