Pécsi versenyző nyerte az első magyar érmet a modellvitorlázó-világbajnokságon
2017. május 06. szombat 17:46

Csóka László ezüstérmet szerzett az Orfűn rendezett modellvitorlázó-világbajnokság TenRater osztályában.
A Magyar Vitorlás Szövetség szombati beszámolója szerint a világbajnoki címet a kínai Csün Küng szerezte meg.
Az MVSZ közleményében így fogalmazott: Csóka eredménye óriási, hiszen amióta távirányítóval vezetik a modellvitorlásokat, magyar versenyző nem szerzett érmet világbajnokságon.
Az ezüstérem a fiatal pécsi versenyző legjobb eredménye, amelyen május 14-ig akár javíthat is, hiszen további két hajóosztály világbajnoksága lesz még Orfűn.
MTI - Fotó: modellvitorlazas.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

