Pécs rendezi a Final Fourt az asztalitenisz Extraligában
2016. április 08. péntek 09:38

Idén Pécs ad otthont a férfi és női asztalitenisz Extraliga négyes döntőjének április 30-án és május 1-jén.
A szövetség honlapjának híre szerint ahogy tavaly, úgy idén is egy helyszínen, két nap alatt döntenek a férfi és női Extraliga legjobb csapatai a dobogós helyekről. A 2016-os Final Fourt a Lauber Dezső Városi Sportcsarnokban rendezik. A pályázati kiírás nem tiltotta olyan városok jelentkezését, amelyek csapata részt vesz a négyes döntőben, ám az esetükben kikötés volt, hogy a helyszín nem lehet a klub hazai pályája.
A Final Four résztvevői
Férfiak:
PTE PEAC- Kalo Méh I.
Celldömölki VSE-Swietelsky-Wewalka I. - címvédő
SZERVA ASE I.
Floratom Szeged AC Probart I.
Nők:
Szekszárd AC I.
Budaörsi 2i SC - címvédő
Postás SE I.
Budapesti ERDÉRT SE vagy HUFBAU-AKKER Soltvadkerti TE
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

