Orfűn zárta az évet a Rátgéber Kosárlabda Akadémia
2016. június 20. hétfő 10:16

A Rátgéber Akadémia kosarasait, szülőit és edzőit az eső sem riasztotta el attól, hogy Orfűn, közösen ünnepeljék az újabb sikeres szezon zárását.
Június 12-én vasárnap Orfű adott otthont a Rátgéber Akadémia Orfűn második alkalommal megrendezett évzárójának, amelyen közel 150-200 gyermek és szülője vett részt.
A zord időjárás ellenére a jelenlévő anyukák és apukák egy főzőverseny keretében mérték össze kulináris tudásukat, az ifjú kosarasok és edzőik pedig az Orfű Aquaparkban pihenhették ki a szezon fáradalmait.
A jó hangulatú rendezvény zárásaként Rátgéber László köszöntötte az U18 Regionális Liga győztes junior fiú csapat játékosait és a szakmai stáb tagjait. Ivica Mavrenszki együttese szerb, horvát és bosnyák csapatokat maga mögé utasítva hódította el a nemzetközi versenysorozatban az aranyérmet és a vele járó vándorserleget.
Forrás: Rátgéber Kosárlabda Akadémia
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

