Négy magyar játszott döntőt a Pécsi Junior Tennis Cup-on
2016. május 30. hétfő 14:15

Jó hangulatban, szép időben zajlott hétvégén a Pécsi Junior Tennis Cup.
A verseny rendezés történetében előfordult elő, hogy négy magyar játssza a döntőt.
A Pécsi Város Tenisz Club játékosai ugyan kikaptak az első körben, de még nagyon fiatalok 13 és 12 évesek, így bőven van idejük hozni a jobbnál jobb eredményeket.
Fiú egyéniben Velcz Zsombor végzett az élen, Fajta Péter a második helyet csípte meg, a dobogó harmadik fokára egy osztrák versenyző állhatott fel.
Fiú párosban szintén magyar győzelem született: Velcz Zsombor és Hornung Iván voltak a legjobbak.
Lány egyéniben Jánosi Luca győzött
Forrás: PVTC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

