NB I: Magyarországról két klub is megkereste Jarnit, talán Felcsúton folytatja?
2015. június 01. hétfő 09:04

A Nemzeti Sport információi szerint a Pécsi MFC-t irányító Robert Jarni követheti a Puskás Akadémia vezetőedzői posztján a távozó Benczés Miklóst.
A felcsútiaknál három évet eltöltő Benczés vasárnap egyeztetett a tulajdonossal, ennek eredményeképpen született meg a döntés, hogy feláll a kispadról.
A tabella 10. helyén végző Puskás Akadémia FC hivatalosan még nem erősítette meg a hírt.
A szakember még nem tudja, hol folytatja - mint korábban beszámoltunk róla, az NB II-es Mezőkövesd állítólag szívesen látná a kispadján.
A Nemzeti Sport úgy tudja, a PMFC-t irányító Robert Jarni követheti Benczést a Puskás Akadémia vezetőedzői posztján. Mint ismert, a pécsi együttes nem kapott licencet, így a következő szezonban nem indulhat az NB I-ben.
A horvát tréner elmondta, Magyarországról két klub keresi, az egyik a Puskás Akadémia, de még nem döntötte el, hogy az NB I-ben vagy külföldön vállal-e munkát. Hozzátette, négy-öt napon belül meghozza a döntését.
Forrás: Nemzeti Sport Online - Fotó: Csortos Szabolcs
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Megdörrenhet az ég, záporok érhetik...
- Már elkezdték a szavazólapok nyomtatását
- Orbán Viktor megszólalt Szijjártó...
- Hogy is volt? 2014-ben Pécsett és...
- Harminc határsértőt tartóztattak fel...
- Várják a jelentkezőket a Virágos...
- Hatalmas lángokkal égett egy autó...
- A vásárcsarnok népszerű árusa, Kovács...
- Újonnan feltárt ősi Duna-meder...
- Bemutatták a Fidesz-KDNP egyéni...

