Mohácson nyertek tornát a PVSK U11-es focistái
2016. augusztus 04. csütörtök 14:51

Egy döntetlennel és három győzelemmel a PVSK U11-es labdarúgócsapata nyerte a Mohácson rendezett ötcsapatos tornát.
A PVSK a Kinder Baja csapattal döntetlent játszott, a tolnaiakat 2-1-re verte meg, a Mohácsot és a Szentlőrincet viszont már fölényesen, 3, illetve 4 góllal győzte le.
- A nyár első megmérettetése volt, ahol a gyerekek a nagy meleg ellenére remekül helytálltak, és megnyerték a tornát, helyenként gyönyörű megoldásokat bemutatva. Természetesen sok hiba is volt, a védekezésünk néha szétesett, támadásban pedig rossz döntések is születtek, ennek ellenére elégedett vagyok és gratulálok a srácoknak mert nagy kedvvel, alázattal végezték dolgukat. Nagyon örülök a kezdeményezésnek a mohácsi csapat részéről, köszönjük szépen a meghívást, folytatás várható Tolnán augusztus 8-án - értékelt Máté Győző, a csapat edzője.
Forrás: PVSK
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

