Meglepetésre 3-2-re győzött a Mohács a PMFC ellen a megye I-ben szombaton
2015. szeptember 26. szombat 18:01
Bár a pécsiek egyre jobb formában voltak, zsinórban négy találkozót is megnyertek, a Mohács TE otthonában játszott szombat délutáni mérkőzésről 3-2-es vereséggel lesznek kénytelenek hazatérni a PMFC játékosai.
A meccs első félidejében a mohácsiak Brukner Balázs góljával szerezték meg a vezetést, amelyet nem sokkal később kiegyenlített a PMFC-s Fekete Marcell.
A második félidő mindkét csapat számára cserékkel indult, a pécsiek pedig örülhettek, mivel az egyenlítést követően Schmidt Zsolt góljával megszerezték a vezetést.
Az öröm azonban nem tartott sokáig, mivel percekkel a második pécsi gól után először Lőrincz Adrián, majd ismét Brukner Balázs talált be a PMFC hálójába. Ezt követően a 3-2-es eredményen a pécsiek nem tudtak már fordítani.
EQM - PMFC.hu
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tovább enyhül az idő, egy kis...
- Azt kéri Pécs polgármestere, ne...
- Agresszív szatír tartja rettegésben...
- Tour de Hongrie: a királyetap...
- Sebesvonatok járnak Pécs és Mohács...
- Orvosi bravúr Pécsett: elvégezték...
- Itt a szaharai por, saras eső hullhat
- Akinek a kedvessége az erőssége: a...
- Drogot árultatott egy nő a nyolcéves...
- Csaknem százzal kevesebb párt...

