Még nem melegedett be a Fradi Oroszországban
2016. január 09. szombat 14:35
Frissítve: 2016. január 09. szombat 15:33
Frissítve! Hátrányból várhatja a második félidőt a Ferencvárosi TC női kézilabdacsapata, a Bajnokok Ligája középdöntőjének első mérkőzésén. Hatvan perc játék után is megmaradt a kétgólos különbség a két csapat között, így a Fradi elszenvedte első vereséget a sorozatban.
Az orosz jégcsarnokban rendezett találkozó első félidejében, védekezésben jó teljesítményt nyújtottak a fővárosiak, ám támadásban nem találták a korábbi győri kapus, Katrine Lunde ellenszerét.
A Rosztov Don csapata az első játékrész után 13-11-re vezet. Hamarosan kezdődik a második félidő.
A második félidőben sem tudott újat mutatni a vendég Ferencváros. Továbbra sem sikerültek a lövések, szélről és átlövésből is nagyon gyenge volt a hatékonyság. A rengeteg kimaradt helyzet a végén meg is bosszulta magát, hiszen az oroszok megtartották előnyüket és végig vezetve, végül két góllal bizonyultak jobbnak.
Rosztov Don - Ferencvárosi TC 23-21 (13-11)
EQM
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Tovább enyhül az idő, egy kis...
- Azt kéri Pécs polgármestere, ne...
- Akinek a kedvessége az erőssége: a...
- Agresszív szatír tartja rettegésben...
- Sebesvonatok járnak Pécs és Mohács...
- Orvosi bravúr Pécsett: elvégezték...
- Tour de Hongrie: a királyetap...
- A szívelégtelenségben szenvedő...
- Szakvezetéssel járhatjuk be pénteken...
- Drogot árultatott egy nő a nyolcéves...

