Még a kihagyott büntető is belefért: simán győzött a PMFC a városi rangadón
2016. április 16. szombat 17:52

Sorozatban tizenhetedik mérkőzését is megnyerte a PMFC: szombaton a PVSK vendégeként négy gólt rúgtak, s egyet sem kaptak.
A szombaton délután rendezett városi rangadót is magabiztosan húzta be a Munkás. Az első félidőben előbb Kiss Partrik, majd Hadobás (képünkön) volt eredményes. A 37. percben büntetőhöz jutott a PMFC, Schmidt lövését azonban a vasutasok kapusa, Máthé hárította.
Azonban még ez is belefért, a 38. perctől emberhátrányban játszó PVSK ellen a második félidőben a Munkás Schmidt, majd Kiss Patrik újabb találatával megduplázta előnyét, s végül simán nyert.
Ezzel továbbra is öt pont előnnyel vezeti a tabellát a megyei I. osztályban a Szászvár előtt, amely egyébként szombaton a Mohácsi TE vendégeként gyűjtött be a három pontot (0-2).
A PMFC szombaton sorozatban a tizenhetedik mérkőzését nyerte meg.
PVSK - PMFC: 0-4 (0-2)
EQM - Fotó: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában dőlt meg az országos...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Hatalmas fordulat jön, viharos...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

