Második helyen végzett Michelisz a marokkói versenyen
2016. május 08. vasárnap 19:29

Michelisz Norbert a második helyen végzett a főfutamban a túraautó-világbajnokság (WTCC) marokkói versenyén. Összetettben a negyedik.
A gyári Hondával szereplő himesházai pilóta a második kockából rajtolhatott a vasárnapi második versenyen, s bár egy picit beragadt, hamar visszavette pozícióját, melyet meg is őrzött az esős futam végéig. Az élcsoportban nem volt előzés, a három gyári Honda végzett az első három helyen Robert Huff, Michelisz, Tiago Monteiro sorrendben.
A kora délutáni nyitófutamon az időmérő első tíz helyezettjének fordított sorrendje miatt a kilencedik helyről rajtolhatott Michelisz, de kiesések és büntetések miatt viszonylag hamar az ötödik helyre jött fel, ezután a bő élcsoportban már nem változott a sorrend.
A magyar pilóta 85 ponttal a negyedik helyen áll a negyedik versenyhétvége után.
MTI
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Közerkölcs megsértése miatt is...
- Kocsmákat és boltokat látogatnak meg...
- Lottó, lottó, a heti remény: itt van...
- Százharminc éves a Pécsi Nemzeti...
- Régiós találkozóra hívja a fiatalokat...
- Még tíz napig tart a fokozott...
- Fura kórban, munkamániában szenved a...
- Péntektől házhoz szállítják Pécsett...
- Az év madaráról hallhatunk érdekes...
- Még hetekig pótlóbuszozhatunk a pécsi...