Már négymilliárdot kínál Beckhamért a Milan
2009. február 13. péntek 18:35
Az olasz klub az angol lap információja szerint komolyan gondolja, hogy megszerzi David Beckhamet, ezért megduplázta korábban visszautasított ajánlatát. Az angol szélső januártól március 9-ig kölcsönben szerepel a Milannál, a klub azonban annyira elégedett a középpályással, hogy szeretné végleg megtartani.
A Los Angeles-i csapat vezetősége az első körben elutasította a Milan ajánlatát, az olaszok egyes források szerint öt, más források szerint hatmillió fontot kínáltak az amerikai gárdának.
A Galaxy visszautasította az ajánlatot, és tizenötmillió fontban határozta meg Beckham vételárát. Azonban a Milannak nem volt sok vesztegetnivaló ideje, az amerikai liga vezérei ugyanis sürgették a megegyezést, és pénteki határidőt szabtak meg.
A Milan ennek megfelelően gyorsan lépett, és a The Sun szerint még tegnap újabb ajánlatot tett az angolért, a lap úgy tudja, az együttes ezúttal megduplázta korábbi ajánlatát.
Az olasz sztárgárda állítólag tizenkétmillió fontot adna a játékosért, aki már korábban jelezte, hogy maradni szeretne a Milannál.
mti/origo
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Drogdílerekre csaptak le a...
- Vasárnap kezdődik a Házasság hete...
- Orbán Viktor: aki fiatalként a...
- A választók kétharmada egyetért a...
- Mentőautó gázolt el egy gyalogost a...
- Mintegy nyolcmillió választási...
- Kilenc autót is megrongált egy...
- Januárban is olcsóbban tankolhattunk...
- Egy kis segítség a gimnáziumi...
- Hatvanöt éves lenne idén a pécsi...

