Már jobban van, és műteni sem kell Sárosi Laurát, aki kedden került kórházba
2016. július 27. szerda 10:42

Jobban van Sárosi Laura, az olimpiára készülő pécsi tollaslabdázó, aki kedden vakbélgyulladás gyanújával került kórházba.
A 23 éves versenyző a Facebook-oldalán számolt be kedden arról, hogy két napig biztosan a klinikán kell maradnia, hogy kiderüljön, pontosan mi a baj, és szükség lesz-e műtétre.
Szerdán azonban boldogan, írta, hogy bár még mindig nem derült ki pontosan, mi lehet a baja, de a vérképe, a laboreredményei és a közérzete is jobb, így valószínűleg nincs vakbélgyulladása. A gyulladás múlik a szervezetében, az infúzió és a sok-sok támogató üzenetet sokat segített rajta.
A tollaslabdázók egyébként augusztus 11-én kezdik meg szereplésüket Rióban, Sárosi a tervek szerint 4-én utazik.
EQM - Fotó: Dittrich Éva (archív)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Elismerések az ünnepen: pécsi és...
- Gulyás Gergely: döntést hozott a...

