Már az első félidőben eldőlt a meccs, simán győzött a Munkás a Viharsarokban
2017. május 13. szombat 18:55

Háromgólos, sima győzelmet aratott szombaton a PMFC a Békéscsaba 1912 Előre II. otthonában, amivel zsinórban harmadik győzelmét szerezte meg, s immár tízesre nyújotta veretlenségi szériáját, amivel még közelebb kerülhet a második helyhez.
A Békéscsaba 1912 Előre II. a mérkőzés előtt a 14. helyen állt, 9 győzelemmel, 6 döntetlennel és 15 vereséggel, vagyis a papírforma a vendég Pécs győzelmét ígérte.
Ez így is lett, a Munkás végig uralta mérkőzést, s már az első félidőben háromgólos előnyre tett szert Károly, Frank és Kónya góljával.
A második félidőben már nem változott az állás, a PMFC magabiztos győzelmet aratott, s hazahozta a három bajnoki pontot a Viharsarokból.
Képünk archív felvétel, a két csapat őszi mérkőzésén készült
Forrás: PMFC
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Órát lehetne igazítani hozzájuk:...
- Papnövendékeket szentelt diakónussá...
- Hárman tűntek el szombaton a Dunában
- Dr. Sikfői Tamás a mohácsi hídról és...
- Volt egyszer egy Tejbisztró:...
- Egy évre befagyasztják az...
- Megszólal a Bolyai ösztöndíjból...
- A Baranyában medvehagymát gyűjtők...
- Pécsen és Mohácson is megfordult...
- Hargitai János: Baranya egyetlen...

