Kikaptunk az Euroligában
2010. november 17. szerda 20:55

Kassán az első két negyedben a „jobbik" pécsi csapatot láthatták a nézők.
A mérkőzés elején ugyan két hazai duplának tapsolhatott a publikum - meg kell jegyezni, a lelkes hazai tábor mellett pécsi szurkolók is szép számmal utaztak a mérkőzésre, így a hangulatra nem lehetett panasz - , de Alexandria Quigley egy triplával válaszolni tudott.
A pécsiek nem szárnyaltak a folytatásban, több ziccert is kihagytak, de többször is vezettek (egyszer három ponttal is). Sőt, Iványi Dalma tripláját, vagy éppen Fegyverneky Zsófia látványos szerelésé kimondottan a közönségszórakoztató kategóriába sorolhatjuk. Ennek ellenére 10 perc után 23-22-re, két negyedet követően pedig 40-36-re a hazaiak vezettek.
A pécsiek sajnos a duplákat és a triplákat is gyengébb százalékkal dobták, mint a hazaiak, így jobbára csak futottak az eredmény után.
A harmadik játékrészben Quigley rövid időn belül szerzett hét pontot, ennek köszönhetően hatpontos hátrányból egyenlített a baranyai hölgykoszorú, de ezt követően leragadtak a vendégek.
A végjátékban már a „gyengébb" Pécs volt a pályán, egy gyengébb játékvezetés mellett, ami végül azt eredményezte, hogy a Charde Houston, Candice Dupree vezette hazaiak fölényes, 75-57-es győzelmet arattak.
(Forrás: Nemzeti Sport)
Facebook box
Megosztás
Mások most ezeket a cikkeket olvassák
- Baranyában is pusztítják a...
- Pécsi sürgősségi: a hozzátartozóknak...
- Valóság lehet az álom: egy új klinika...
- Megvannak az 1984-es szakdolgozatok a...
- Tragédiával indul a hét: gázolt a...
- Hamarosan érkeznek az...
- Egyre melegebbre fordul, napsütéses...
- Még mindig él a pécsi vásár mítosza,...
- Könnyű súlyok, nehéz sorsok - most a...
- Őszre elkészül a Pécsi Harmadik...